Отзывы о Ultracash (Ультракеш)

Ultracash
Рейтинг 1.7 на основе 12 отзывов

На странице размещены максимально объективные отзывы клиентов о работе Ultracash (Ультракеш). Описаны ситуации должников – есть ли реструктуризация долга, что будет если не платить, подают ли в суд, приезжают ли коллекторы.

Телефон
0 800-752-390
Электронная почта
info@ultracash.com.ua
Официальный сайт
ultracash.ua
Оформить займ
Валерий
01 октября 2021
Как платят зарплаты? А так и платят, кредитование под 63,3% годовых, то бы 52,8% месячных, так и есть. Хорошо, когда есть возможность закрыть сразу, а если заходишь на пролонгацию, то может получиться, что вернешь им сумму в 2-3 кратном размере самого кредита. Вообще, лучше не брать краткосрочных кредитов. Проценты космические выходят: 400-600% годовых.
Валентина
21 мая 2019
Мошенническая компания! Звонят без конца и заставляют платить за чужие кредиты не имея при этом ни каких документов и подтверждений! Не рекомендую!
Галочка
12 марта 2019
За день до оплаты начинается террор звонками, объясняют что «это напоминание». Ответ что напоминание уже в сотый раз за сегодня - не реагируют, звонки продолжаются бесконечно. Я расцениваю это как угрозу и вымогательство, поэтому не рекомендуем иметь дело с этими мошенниками, тем более процент просто зашкаливает, я пользовалась не одним микрозаймом, поэтому с уверенностью заявляю что это вымогательство. Мошенники и клоуны !!!
Галочка
11 апреля 2018
Сегодня должна вернуть деньги, но хочу пролонгировать, прошу договор на перерасчет, отказываются предоставлять, договор появится после пролонгации, то есть заплати деньги а тебе еще припишут столько же к возвращению. Афирюги, мошенники.
Ольга
25 ноября 2020
Брала моя знакомая кредит 7000, потом начался карантин и не было и нет возможности платить, звонят ко всем кому не впадлу. Тупилы * и звонилы, которые толком ничего не могут сказать. Сейчас просят отдать 22500грн. Несмотря на всякие карантины и т.д. Категорически не рекомендую, лучше выбирать манивео и другие проверенные компании, а не ВОТ *** - Ультракеш !!!
Олена
06 июня 2019
Так як мене на даний момент цікавить кредит, можливо прийдеться брати, вивчаю різні організації. Ось зайшла на сайт ultracash можу сказати, що їх сайт це хороше джерело для отримання найбільш повної інформації про умови. Ресурс зручний у використанні, все зрозуміло і очевидно. Зібрано всі необхідні дані, щоб відповісти на більшість запитань. Інформацію шукати легко. Також надані всі можливі контактні і юридичні дані організації, що викликає довіру до сервісу. Хто з ними працював? Хто що може ще сказати про них?
Володимир М.
21 августа 2020
Ніколи не користувалися кредитами. навіть приватівські універсалки позакривали. Але захворіла дитина і екстрено знадобилося 3000 грн. Звернулися у ультракеш. Сподобалося, що швидко прийшло рішення і так само швидко зарахували гроші. Эдиний момент, який засмутив - дали всього 900 грн. Хоча написано, що перший займ до 2000. Довелося ще родичів-друзів обдзвонювати. Погасили якомога швидше, так як чули, що просрочивати не можна, потім від колекторів % не втечеш.
Надiя
12 сентября 2021
Кілька разів користувалися послугами Ультракеш. Можна відзначити і хороші і погані сторони. З позитивного: швидко приймається рішення і надходять гроші. Зручно платити через Приватівські термінали, які на кожному кроці. З мінусів: він один, але дуже суттєвий: відсотки. Але тут давно не секрет, що в онлайн кредитних організаціях % драконівські. Але якщо взяти невелику суму і як можна швидше повернути і обов'язково без прострочень (так як штрафи і пеня взагалі за гранню), то виручає.
Натана
01 марта 2021
Дуже розчарована роботою компанії. Співробітниця неввічливо інформує, перебиває розмову. Склалося враження, що гроші беру в кредит у неї особисто. З таким ставленням банкрутство компанії забезпечено. Дзвонили багато разів, все щось не влаштовує. Ще й звинуватили, що менеджер мені дзвонив і все пояснив, хоча ніхто нічого не пояснював. Користуюся послугами деяких інших компаній-співробітники дуже ввічливі і дають вичерпну інформацію. Не раджу нікому цю компанію, це непрофесіонали.
Миколай
15 сентября 2020
Кредитувався в близько двадцяти подібних компаніях. Близько 100 кредитів в цілому. Жодної проссрочкі. Загальна сума заборгованості по подібним компаніям становила понад 35000 грн тіла кредиту, і щодня який нараховується відсоток 550 грн по всіх компаніях. Але ультракеш занадто довго приймав рішення. Яке з першого разу взагалі блокувалося. Наступний розгляд заявки зайняло дуже багато часу і распросов по моїй персоні. І знову відмова. На жаль для Вас, компанія Ультракеш, Ви провтикали хорошого клієнта. Тепер я в Ваших послугах не потребую))) Радує, що Ви переживаєте за своє ім'я і відповідаєте клієнтам на сайті.
Danko33
21 мая 2019
Вимоги дуже величезні. Ретельно пресують з видачі 3000 грн немов видають 50 000 грн. Рекомендую скористатися іншими сервісами більш лояльними ніж ця організація.
Виктория
14 июля 2020
Я не знаю за який шішь вони там існують і зарплату людям платять. Кредитів то практично нікому не видають. Їх ідеал - позичальник без інших кредитів, з офіційною роботою і купою повірених осіб. Коротше такий, якому їх Ультракеш нафік НЕ здався. Пару раз подавала заявку - відмови, і це після прозвона всіх моїх знайомих, з моєї відмінною кредитною історією. Дуже дивна компашка. О, так, спілкування таке ніби ти занепала наркоманка просиш 3грн. У мене взагалі культурний шок трапився після спілкування з ними.

Добавить отзыв

Отзывы клиентов про другие популярные займы