Отзывы о Твої Гроші

Твої Гроші
Рейтинг 1.4 на основе 11 отзывов

На странице размещены максимально объективные отзывы клиентов о работе Твої Гроші. Описаны ситуации должников – есть ли реструктуризация долга, что будет если не платить, подают ли в суд, приезжают ли коллекторы.

Телефон
0 800 807-888
Электронная почта
info@tvoigroshi.com.ua
Официальный сайт
tvoigroshi.com.ua
Оформить займ
Давид
12 июня 2021
Нужно чтобы Зеленский закрыл все эти конторы на подобии Твои Деньги!!! Сколько боли и страданий они приносят тем, кто не может оплатить вовремя. Люди, не берите займы если не можете вернуть долги!
Вася
06 мая 2019
Сервіс компанії на нижчому рівні. Багато непотрібної реклами на сайті, на зразок Коля з Кривого Рогу отримав тільки що 15000 грн, а Тамара з Києва 10000 грн -піар !!!!! Навіщо обманюєте клієнтів ???? Технічні проблеми при верифікації карт в ЛК, непоправні .Чому як погашаеться займ - у вас немає технічних проблем, а як брати позику -тобто. Що це за сервіс ???? За 5 бальною шкалою -я оцінюю 0.
Микола Н.
12 ноября 2018
Двічі був підписаний договір, гроші не перераховуються. Добре, що перший раз скасували займ. В даний момент на сайті висить проблема з перерахуванням. Якщо гроші потрібні терміново-не раджу.
Тамара
23 февраля 2020
А мені не дали кредит. Я звичайно розумію, що пояснювати причину відмови вони не повинні, але на сайті написано, що кредити можуть брати і в декреті. Але вони не дали !!!! Я обурена!!!
Юра
17 августа 2019
Отримав кредит швидко, але виявляється даремно радів. протягом 3-х тижнів тех. підтримка не може / або не хоче / виявити чому мені на телефон не спадає смс з кодом реєстрації в особистий кабінет. ось такі пироги у мене з »твої гроші». залишилося дві доби до погашення кредиту, але ні смс ні чіткої відповіді чому воно не приходить немає.
Лиза
12 марта 2019
Боюся, що це якийсь розвод !!! добре, що на карті немає грошей, але не відомо куди мої дані можуть використовувати, ще не встигла пройти ідентифікацію, як не можу додзвонитися оператору, замовляю дзвінок, вибиває коротше жах!
Світлана
03 сентября 2018
Дуже довго думають !!! заявку оформила ще вчора і до сих пір немає відповіді !!!
Андрий
23 апреля 2019
Це ********* чесно платив, потім захворів і не зміг проплачівать.Теперь дзвонять мати гнуть, дзвонять рідним .За місяць борг з 3000 зріс до 10000 Ось і думайте перш ніж брати у них гроші.
Владлена
11 июня 2020
Вітаю! Мені теж дзвонили ці неадекватний! Хочу поділитися радою, як я позбавилася від шкідливого спаму цих вимагателей! 1. Насамперед пишемо звернення до кіберполіції. 2. Якщо вам приходили смс з реквізитами оплати неіснуючого кредиту - пишемо в службу підтримки банку цього рахунку. 3. Звертаємося до служби підтримки Google - і там описуємо всю ситуацію і зміст повідомлень з розсилки. Проверено- працює 100%. І хочу попередити з ними не зв'язуватися!
Віталій
22 февраля 2019
Взяв кредит-платив справно, потім на жаль зробив прострочення тому-що з добра ніхто не піде до них. Дитина онкохворий, на обстеження довелося витратити 2-х місячну зарплату-сплатив потім все їх штрафи, комісії і відсотки-все (закрив кредит повністю) -після цього від їх імені якась контора КРЕДИТ-ЕКСПРЕС вже тиждень продовжує вимагання сплати цього кредиту з погрозами розправи, відняти житло, викинути мою дитину інваліда з нами на уліцу.Боже упаси Вас з ними связиваться.Звонят в будь-дні- навіть у вихідні-постійно з вимогательством.Еслі це продовжитися (хоча ММК-компанія відповідає, що у Вас перед нами ніякої заборгованості немає) -Буду готувати иск в суд-всі дзвінки, погрози -все ми фіксуємо-це вимагання ми прекратім.Чітайте і думайте-чи варто з таким зв'язуватися !!!
Клавдія
16 августа 2019
Звичайно, відсоток високий. Ну так ми на нього і погоджувалися. Один раз пішла в прострочення, причому на тиждень десь. Просто подзвонила і повідомила дату моєї оплати. Ніхто не писав і не дзвонив. В ту дату все оплатила. Інші в цей час мізки підривали. Так що нормальна контора, якщо дуже треба то вже краще тут.

Добавить отзыв

Отзывы клиентов про другие популярные займы