Отзывы о СashMe (КэшМи)

СashMe
Рейтинг 1.1 на основе 11 отзывов

На странице размещены максимально объективные отзывы клиентов о работе СashMe (КэшМи). Описаны ситуации должников – есть ли реструктуризация долга, что будет если не платить, подают ли в суд, приезжают ли коллекторы.

Телефон
+380 44 200 21-17
Электронная почта
info@cashme.ua
Официальный сайт
cashme.ua
Оформить займ
Світлана
12 августа 2019
Не зв'язуйтеся, бережіть нерви і добре ставлення до Вас Ваших сусідів, родичів і колег по роботі!
Михаил Н.
22 ноября 2019
Не понимаю почему вы звоните на номера людей, которые не имеют никакого отношения к вам ??? На мой номер каждый час звонят и угрожают: «Если вы не мошенник - докажите это ..». И такое происходит уже вторую неделю. Ну и конечно звонки происходят из скрытого номера .Так чтобы вас не вычислили.
Светлана
06 апреля 2021
Горячая линия не отвечает уже неделю. Куда звонить ??
Vadim Tsap
17 ноября 2020
Дзвонять і хамськи і нахабно спілкуються. Погрожують приїхати додому. З огляду на що я ніяких позик у них не брав це м'яко кажучи протизаконно. Коли зателефонував їм що б вони видалили мій номер зі своєї бази так як це якась помилка, вони сказали що нічого робити не будуть поки кредитор який брав у них позику і залишив мій номер з ними не розрахується. За фактом погроз і вимагання написав заяву в міліцію тому як цивілізованому суспільстві так себе не ведуть.
Любов Долгорук
15 мая 2018
Я звертаюся до суду. Згідно із законом * Про захист персональних даних * - до 3 років ув'язнення, це навіть не адмінштраф. Я не брала кредит, мені не знайомі ваші клієнти. Ваші працівники хамлять, скидають дзвінки.
Віктор
16 августа 2019
Навіть не думайте довірити свої персональні дані цим пройдисвітам! На мене пробують повісити невідомо чий борг. Після розмови по телефону дівчина з кеш ми заявила: «то Ви платити не будете? тоді ми будемо «підривати» телефони ваших знайомих »...
Інга
22 декабря 2019
Один раз понесло мене оформити в цій організації займ. Я його закрила з пів року вже. Зараз дзвонять що я оформила у них знову і намагаються зняти з карти гроші. Думаю співробітники їх жто і роблять ... Адже дані мої у них залишаються і доступ до карти вони мають. Негативу дуже багато !!! Кібер поліція цим займається. Не зв'язуйтеся з подібними організаціями.
Петро
12 октября 2019
Не здумайте зв'язуватися !!! CashMe.ua - це справжні шахраї !!! У їхніх співробітників немає прізвищ і посад, немає адреси офісу на сайті. Незаконно використовують персональні дані громадян України. Дзвонять по автовідповідача з якимись вимогами за сторонніх людей. Справжні вимагачі! Куди дивиться поліція і СБУ !!!
Марина
15 марта 2020
Чоловік брав півроку тому кредит в кешмі і відразу ж погасив, навіть забули про них, тепер дзвонять CashMe і вимагають погасити неіснуючий кредит, дзвонять знайомим, родичам, на роботу. Мало того, вони злили дані іншим конторка типу Швидко гроші, манівео, Мілон, кредит каса, і вони почали дзвонити. Будьте обережні, краще не зв'язуйтеся.
Светлана
06 апреля 2019
Не связывайтесь. Моей маме звонили, якобы ее друг оформил кредит, указав ее номер, а сам телефон выключил. Не проверили даже, чей телефон. Два дня доставали звонками и пугали лишением имущества. Мама знать не знала - кто и что. Выяснилось - наш сосед сверху. Но дело даже не в этом! Он уже сколько то лет назад все выплатил, а его получают. И он не давал мамин номер, а они сами решили его как-то через соседей достать. Они уже так его достали, что он обратился в СБУ. Собирает бумаги на них. Люди, не связывайтесь, от этой компании пострадали многие. Только я знаю 4 человека!
Ілона
18 марта 2020
Це нестерпний жах! На 3 дні прострочила кредит, вже дістали нескінченними дзвінками. Раджу всім, кому наярює - не відповідати, не брати трубку! Все одно вони нічого не зможуть зробити з того, що говорять! Це ж не приватні особи, а компанія! Юридична особа!

Добавить отзыв

Отзывы клиентов про другие популярные займы