Допомога в отриманні кредиту з відкритими прострочками

Співробітники банків запевняють, що отримати кредит, якщо ви вже виплачуєте інший, зараз дуже складно. І неможливо, якщо по іншому кредиту у вас вже утворилася заборгованість (іншими словами, є відкрита прострочка).

Допомога в отриманні кредиту

Тим не менш, в реальності ситуація зовсім інша: багато примудряються виплачувати до п’яти кредитів одночасно і як-то отримувати нові.

Споживчі кредити в магазинах на телефон або телевізор, іпотека, заборгованість по кредитній карті — все це, і не тільки, може бути лише у однієї людини, який, тим не менш, не позбавлений шансу зайняти в банку ще і ще.

Сама по собі заборгованість (тим більше, непогашена) може служити серйозним приводом до відмови. Однак у вас все ж є можливість взяти кредит.

5 порад в отриманні кредиту:

1. Використовуйте зарплатні програми!

Ситуація з реального життя: людина, що працює на великому підприємстві, отримав кредит у банку і не зміг виплатити. У результаті вже через суд і платіжні доручення на підприємстві його зобов’язали виплачувати великі суми щомісячно. Боржник вирішив погасити хоча б частину боргу і взяв кредит у банку, чиєю зарплатної програмою користується підприємство, де він працює. Кредит був схвалений, гроші надійшли на рахунок і були переведені в інший банк для погашення заборгованості. При цьому сума була досить велика.

Отже, якщо ви працюєте в організації, яка бере участь у зарплатному проекті одного з банків, що ви, як власник зарплатної картки, можете взяти кредит практично в будь-якому випадку. Таким клієнтам банки довіряють.2. Користуйтеся кредитними картками і споживчими кредитами без довідок та забезпечення!

Зокрема, банки, що видають кредити на товари в магазинах, часто просто не перевіряють поточне положення ваших справ і скільки кредитів ви вже виплачуєте. Не спокушайтеся — це говорить не стільки про велику довіру, скільки про високі відсотки і великому бажанні залучити додаткових клієнтів.

Карти і кредити можуть бути оформлені дуже швидко, всього за годину або день, а банку буде важливо тільки те, як багато ви отримуєте (при цьому, те, як багато ви витрачаєте кожен місяць, співробітників таких банків цікавить набагато менше).

Врахуйте, що в такому випадку вам доведеться платити більше, і ваші борги зростуть, тому використовуйте цей спосіб тільки в тій ситуації, коли гроші життєво необхідні.

3. Вас зможуть виручити поручителі і застава!

Перш за все, застава. Будь-який банк більш охоче надасть вам кредит під заставу нерухомості або автомобіля. Звичайно, було б розумніше продати це майно, щоб розплатитися з боргами, але якщо ви впевнені в тому, що виплатите всі кредити, як тільки вам нададуть достатньо велику суму під заставу, такий варіант буде навіть краще.

Зокрема, ви можете отримати кредит під заставу нерухомості в Ощадбанку і погасити всі свої заборгованості одним разом. І вам залишиться тільки виплатити один кредит.

4. Використовуйте програми рефінансування!

По суті, це навіть зручніше і простіше, ніж попередній варіант. Програма рефінансування допоможе вам викупити борг у іншого банку та виплачувати його вже за більш низькою відсотковою ставкою, і в ті терміни, які вас влаштують.

Наприклад, замість 10 000 гривень щомісяця ви зможете виплачувати всього 5 000, але вже не протягом півроку, а, як мінімум, рік.

Зверніть увагу на терміни: чим раніше ви рефинансируете кредит, тим буде краще.
Сьогодні можливо рефінансувати до п’яти кредитів одночасно. Так, чинна програма рефінансування споживчих кредитів в Ощадбанку дозволяє погасити заборгованості за будь-якими споживчими позиками, кредитних карток і т. д.5. Зверніться до МФО, ломбард або до приватного підприємця.

Якщо ви вважаєте, що право видавати гроші в борг мають тільки банки, то помиляєтеся. Велику популярність сьогодні набули мікрофінансові організації (МФО), які видають ШВИДКІ КРЕДИТИ, в тому числі, з поганою кредитною історією і навіть під заставу майна. Чимало і ломбардів, куди можна здати практично будь-яке майно — автомобіль, коштовності, техніку, навіть мобільний телефон.

Про приватників і говорити не варто — в Інтернеті можна знайти тисячі пропозицій від тих, хто може надати вам гроші у борг.

Всі ці варіанти об’єднує одне — дуже високі відсотки. Втім, говорити за всі компанії ми не будемо. Можливо, існують і такі МФО, де великі позики можна отримати на отноительно м’яких умовах. Тим не менш, в основному, відсотки в таких організацій — дуже, ДУЖЕ високі. Краще отримати допомогу в отриманні кредиту від кредитного брокера або навіть попросити родичів або друзів, ніж звертатися до МФО, оскільки, повторюємо, мікрофінансові організації видають гроші в борг під величезні відсотки.

Перш, ніж вибирати спосіб, подумайте!

А чи так вже потрібний вам ще один кредит, якщо ви не справляєтеся з поточними? І куди ви хочете витратити отримані в банку або МФО гроші?

Борги мають властивість збільшуватися в геометричній прогресії, і з кожним днем прострочення вони тільки зростають. Чи є необхідність в одержанні нового кредиту, якщо ви маєте відкриті прострочення за старими?

Втім, все залежить від того, що саме ви хочете зробити на виручені таким чином гроші:

1. Погасити заборгованість або повністю один з кредитів, узятих раніше. У цьому випадку взяти новий кредит, як мінімум, варто, особливо в тому випадку, якщо умови більш м’які і зручні. Якщо відсотки за новим кредитом вище, а розмір щомісячного платежу більше, задумайтеся, чи зможете ви віддати…

2. Купити нову річ: техніку, меблі, зробити ремонт або відпочити по путівці. Мабуть, в цьому випадку можна сказати однозначне немає. Навіть якщо ви хочете купити вкрай потрібну річ, вам варто трохи почекати і розпрощатися хоча б з одним з поточних кредитів, інакше ризик виникнення прострочення зростає.

3. Вкластися в бізнес. Ось це — поважна причина. Під бізнесом може матися на увазі не тільки ваша власна фірма або магазин, але і невелику свою справу — маленька швейна або взуттєва майстерня, таксі і т. д. Якщо ви берете кредит на автомобіль, щоб займатися перевезеннями, ви отримуєте в своє розпорядження не просто річ, а інструмент для заробітку. А значить, в майбутньому можете збільшити свої доходи і розпрощатися з боргами та кредитами.

Отримати кредит

Як ви зможете самі переконатися, взяти в борг ви можете, навіть якщо вже тягнете кілька позик і маєте прострочення по платежах. Але робити це варто тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що новий кредит допоможе виправити ваші фінансові проблеми.