Банк «Кредит Дніпро» і програма лояльності «Політаємо зі смаком» — збільшення мандрівників у перший «безвізовий місяць»

Банк "Кредит Дніпро"

2017-07-13T16:19:43

Безвізовий режим України із ЄС свого першого місяця відмітився для клієнтів зростанням обміну бонусів програми: лише за місяць із першої декади червня цього року спостерігалося 20відсоткове збільшення кількості витрачених балівбонусів на авіаційні квитки (порівнюючи із попереднім місяцем), а у зрівнянні з торішніми показниками аналогічного періодуаж на 66 відсотків. У грошовому еквіваленті це виразилося у цифрах 388000 проти 322000, та 388000 проти 233000.

Як описує ці тенденції А.Мойсєєнко, голова правління установи, програму запущено більше як два роки тому, попри примарні на той час очікування реального отримання безвізового статусуставку зробили на високу оцінку з боку користувачів. За час дії проекту, установою витрачено понад 14 мільйонів гривень на організацію дозвілля та подорожей, та на даний час щотижнево 1015 клієнтів банку мандрують світом за цією програмою. На початку обставини були інакшібонуси обмінювались на відвідини місцевих закладів (кафе та ресторанів). Але тепер ситуація показує перспективи лише зростання.

Програма «Політаємо зі смаком« надає можливість кожному власникові преміальної платіжної картки від «Кредиту Дніпро«Gold» та вище) за будьяку безготівкову операцію по картці отримати балибонуси (один відсоток з операції). Ці бали можуть бути обміняні власником на оплату рахунків з бару чи ресторану, придбання авіаційного квитка на будьякий рейс у будьяку країну світу, сплату житла (готелю чи хостелу), покриття оренди авто та ін.

При перерахунках бонусівбалів у грошовий еквівалент використовується співвідношення 1бал/ 1,5грн у випадках сплати квитків, 1бал/1грн для автооренди, 1бал/0,5грн для барів/ресторанів/кафе.